Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla firm

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Nie tylko organizujemy niezapomniane eventy i zabawne imprezy, ale również tworzymy profesjonalne zajęcia ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu.. Dzięki naszym imprezom można zbudować idealnie zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Imprezy dla firm

Imprezy dla firm organizowane przez Nakajta.pl charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, efektywnością, a także dużą dawką humoru. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem. To, czym się zajmujemy, autentycznie jest naszą pasją. Organizujemy wyjątkowe imprezy dla firm, mające na celu wspieranie przebiegu integracji współpracowników a także tworzenie mocnych relacji z przełożonymi, co gwarantuje zbudowanie przyjaznej aury oraz polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych przez nas usług.

Imprezy

Organizujemy imprezy na specjalne zamówienie. Mamy nieograniczone możliwości przerobowe dlatego ,że sami współpracujemy  z innymi profesjonalistami w tej dziedzinie. Do każdego zamówienia dokładamy wszelkich starań. Od A do Z zajmiemy się wzmocnieniem relacji wśród twoich pracowników. Wszystkim co leży w naszej kompetencji. Zarezerwujemy za Ciebie nocleg  godny polecenia nocleg, najsmaczniejsze w danym rejonie wyżywienie, sprawdzoną najlepszą kadrę instruktorską. Szkolenia kitesurfingowe , spływy kajakowe latem a zimą narciarstwo i snowboard.

 

Organizujemy:

 

Szkolenia kitesurfingowe

Szkolenia Narciarsko - snowboardowe

Wycieczki rowerowe

Spływy kajakowe

Wyjazdy integracyjne

 

Zapraszamy do kontaktu.