Nasz zespół

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy zespołem, który zbudowaliśmy na wartości jaką jest przyjaźń.  Każdy z nas jest kitesurferem z życiową pasją. Każdy z nas jest kompetentnym instruktorem po kursach, doskonalimy się nieustannie.

Bo nie ma końca w uczeniu się! 

Wprowadzimy Ciebie i bliskich Ci ludzi w świat kitesurfingu z pełnym profesjonalizmem i empatią. Wiemy, że ważne jest indywidualne podejście. Cierpliwość to nasze drugie imię!

Zespół

Mirela Oswald
Właścicielka szkoły Nakajta.pl. Wulkan energii. Pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwentka AWFu w Katowicach. Instruktor narciarstwa, snowboardu i kitesurfingu, instruktor sportu hokeja na trawie
Filip Laufer
Zawsze uśmiechnięty, pozytywny gość o dużej empatii. Cudowne dziecko sportu, a w szczególności narciarz, kitesurfer, żeglarz i tenisista. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Hubert Nogal
Hubert Hubi Nogal - student medycyny, inżynier biomedyczny. Sportowy świr od najmłodszych lat. Uwielbia podróże, dobrą muzykę, wesołe towarzystwo, zimną colę i rozpływającą sie w ustach pizze. Zakochany w kitesurfingu od pierwszego halsu.
Dawid Myśliwiec
Na co dzień Project Manager w Innovasis Hotels. Niegdyś związany ze sportami walki, dziś - Kite Zajawkowicz.
Julia Klechniowska
"W sezonie letnim kitesurfing. W zimowym snowboard i narty. Na co dzień studentka historii sztuki w Łodzi."
Patryk Szop
W sezonie letnim kite instruktor. Człowiek z głębokim zaangażowaniem zadaniowym. W wolnej chwili interesuje się grafiką komputerową i sztuką barmańską. Poza sezonem pasjonat podróży Europy południowej.
Tomasz Cygon
Tomasz Cygon. Latem instruktor kitesurfingu a zimą instruktor narciarstwa. Uwielbia pracę z dziećmi. Doskonały animator czasu wolnego i wychowawca kolonijny. Miłośnik gór i muzyki elektronicznej.

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy dla Ciebie od początku do końca. Dlatego gdy już nabędziesz umiejętności wystarczające aby być samodzielnym kitesurferem, często będziesz chciał pływać tam gdzie my, bo zawsze Cię wystartujemy, wylądujemy, damy kilka wskazówek, a przede wszystkim będziemy mieli Cię na oku. Będziesz czuć się bezpiecznie, a dzięki temu poczuciu bezpieczeństwa będziesz mógł szybciej się rozwijać i czerpać z tego o wiele więcej radości.

nakajta.pl Karol Oswald

NIP 9691209858
ul. Gwiazdy Polarnej 15/1
44-117 Gliwice

Numer konta:
09 1050 1298 1000 0023 0511 2050

dokumenty gwarancyjne