Nasz zespół

Jesteśmy zespołem, który zbudowaliśmy na wartości jaką jest przyjaźń.  Każdy z nas jest kitesurferem z życiową pasją. Każdy z nas jest kompetentnym instruktorem po kursach, doskonalimy się nieustannie.

Bo nie ma końca w uczeniu się! 

Wprowadzimy Ciebie i bliskich Ci ludzi w świat kitesurfingu z pełnym profesjonalizmem i empatią. Wiemy, że ważne jest indywidualne podejście. Cierpliwość to nasze drugie imię!

Zespół

Mirela Oswald
Właścicielka szkoły Nakajta.pl. Wulkan energii. Pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwentka AWFu w Katowicach. Instruktor narciarstwa, snowboardu i kitesurfingu oraz sportu hokeja na trawie. W myśl połączenia pasji zawodowej z wychowaniem dzieci nad Morzem, założyła w Chałupach nakajta.pl !
Tomasz Pokutycki
Certyfikowany instruktor Polskiego Związku Kitesurfingu „PZkite” oraz instruktor snowboardu. Student czwartego roku psychologi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz koordynator Sekcji Psychologi Sportu KNSP UJ. Jest on również członkiem kadry snowboardu alpejskiego, gdzie co roku reprezentuje swoją uczelnie na Mistrzostwach Polski w slalomie gigancie. W ekipie Nakajta.pl od 2020 roku. Zapalony sportowiec, w głębi duszy artysta. W każde powierzone zadanie angażuje się 100%. Jest miłośnikiem zwierząt i jedzenia Vege.
Katarzyna Misiek
Certyfikowany Instruktor PZKite. Studentka IV roku stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pełna energii miłośniczka wielu sportów. M.in. reprezentantka uczelni w Akademickich Mistrzostwach Polski w Snowboardzie i Jeździectwie.
Karolina Holownia
Miłością do sportów wodnych zaraził ją dziadek. Artystyczna dusza i wolny duch. Studentka ostatniego roku w SGH. W sezonie zimowym zapalona snowborderka. Nierozłączna z jej psią przyjaciółką Pandą. Uśmiechnięta zawsze pozytywnie nastawiona do życia.

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy dla Ciebie od początku do końca. Dlatego gdy już nabędziesz umiejętności wystarczające aby być samodzielnym kitesurferem, często będziesz chciał pływać tam gdzie my, bo zawsze Cię wystartujemy, wylądujemy, damy kilka wskazówek, a przede wszystkim będziemy mieli Cię na oku. Będziesz czuć się bezpiecznie, a dzięki temu poczuciu bezpieczeństwa będziesz mógł szybciej się rozwijać i czerpać z tego o wiele więcej radości.

Mirela Oswald nakajta.pl

NIP 9691455379
ul. Saturna 5/16
44-117 Gliwice

Numer konta:
57 1140 2004 0000 3902 8407 7655

dokumenty gwarancyjne