obozy

4 DNIOWE - AKTYWNE WYPADY . KITE & PILATES & YOGA & MASAŻ I dużo więcej! 01-04.08.2021 26-29.08.2021 TO BĘDZIE WASZ NIEZAPOMNIANY CZAS .... JUŻ NASZA W TYM GŁOWA ;)

więcej

Aktywny obóz młodzieżowy nad morzem z nauką pływania na kitesurfingu. Obóz skierowany jest dla młodzieży między 15 a 18 rokiem życia. Sportowy obóz z bogatym programem edukacyjnym na świeżym powietrzu, w programie: Kitesurfing, rowery, siatkówka plażowa, trening siłowo-kondycyjny, gry zabawy terenowe, wieczory przy zachodach słońca.

więcej

Studencki Kite Camp kierujemy dla ambitnych, aktywnych studentów w wieku około 19-25 lat, którzy oczekują dobrej zabawy na wysokim poziomie z zajawką! Oprócz świetnej ceny gwarantujemy Wam dobre towarzystwo i masę atrakcji.

więcej

Aktywny wypoczynek dla dzieci nad morzem.  Kolonia skierowana jest dla dzieci między 8 a 17 rokiem życia. Sportowa kolonia z bogatym programem edukacyjnym na świeżym powietrzu, w programie: Zajęcia Winsurfingu 8h i 2h kitesurfingu (wprowadzenie: na lądzie zabawa z małym latawcem, poznanie budowy i systemów bezpieczeństwa), kajaki, rowery, gry i zabawy, gry terenowe, wycieczka do Helu i fokarium.

więcej